Loading...

Comarch e-Sale

To świetne narzędzie, żeby w łatwy i szybki sposób uruchomić sprzedaż online bez konieczności prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Sprzedawaj bez własnego sklepu internetowego

Aplikacja Comarch e-Sale to narzędzie do zarządzania sprzedażą na popularnych portalach aukcyjnych. Dzięki niemu w jednym miejscu wystawisz na wielu serwisach oferty na asortyment udostępniony w Twoim systemie ERP, a zautomatyzowane procesy transakcyjne ułatwią Ci utrzymanie statusu Super Sprzedawcy. W tym momencie Comarch e-Sale umożliwia sprzedaż na Allegro oraz e-Bay (eBay.pl , eBay.de, eBay.fr, eBay.it oraz eBay.es). Trwają też prace nad połączeniem z Amazonem.

Pełna współpraca z ERP

Comarch E-Sale jest w pełni przygotowany do integracji z wszystkimi systemami Comarch ERP:

  • Comarch ERP XT
  • Comarch ERP Optima
  • Comarch ERP XL
  • Comarch ERP Altum
  • Comarch ERP Enterprise (CEE)

Dzięki dwustronnej integracji w ramach jednego ekosystemu masz pewność, że Twoje oprogramowanie jest spójne i bezpieczne.

Zyskaj przewagę nad konkurencją

1

Dzięki sprzedaży na wielu platformach jednocześnie możesz dotrzeć do milionów potencjalnych klientów.

2

W jednym miejscu zarządzasz sprzedażą na wielu aukcjach na wielu platformach.

3

Za pomocą edytowalnych szablonów szybko i łatwo wystawisz przedmioty na sprzedaż.

4

Automatyczne pobieranie transakcji do ERP synchronizacja informacji o statusie zamówienia usprawnia Twój proces sprzedaży i ogranicza prawdopodobieństwo błędu.

Korzystaj z rynków krajowych i zagranicznych

Allegro to lider pod względem liczby użytkowników i odsłon wśród platform sprzedażowych w Polsce. Do niedawna koło 3,5 mln internautów dziennie odwiedzało ten portal. Ostatnie otwarcie na rynki europejskie tylko powiększyło tą liczbę. E-Bay z kolei, oprócz międzynarodowej platformy eBay.com dociera do 14 lokalnych rynków na całym świecie. Chcąc skonfigurować aplikację do sprzedaży musisz posiadać konto w wybranym serwisie.

Wielkie możliwości małym kosztem

Aplikacja Comarch e-Sale rozliczana jest w formie abonamentowej i nie pobiera dodatkowych prowizji od sprzedaży. Możesz także dodatkowo skorzystać z naszych wdrożeń i zostawić cały proces integracji w rękach specjalistów.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Góra