Loading...

Czy pakiet wdrożeniowy jest obowiązkowy?

Nie, wykup wdrożenia nie jest obowiązkowy. Comarch e-Sklep możesz założyć samodzielnie w oparciu o dostępną dokumentację Comarch, jednak dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka pakietów wdrożeniowych w mniejszym lub większym stopniu odciążających Ciebie lub Twój dział IT

Trudność wdrożenia sklepu internetowego zależy głownie od posiadanego przez Ciebie asortymentu i systemu ERP, i o ile małe sklepu oparte na Comarch ERP XT możesz być w stanie skonfigurować samodzielnie, to rozległe wdrożenia oparte o ERP XL warto zlecić doświadczonym Partnerom Comarch. 

Nie masz własnego działu IT? W ramach naszej oferty wdrożeń proponujemy trzy poziomy działania: Start, Komfort i Premium. Zależnie od wybranej opcji udzielimy Ci wsparcia merytorycznego i technicznego przy zakładaniu konta i integracji e-Sklepu z ERP lub przeprowadzimy cały proces za Ciebie w oparciu o Twoje wytyczne. Pozwól działać specjalistom.


Tagi:

Decydując o wyglądzie e-sklepu możesz skorzystać w możliwości jakie daje darmowy, konfigurowalny szablon Topaz (lub nasz zmodyfikowany Profi-Topaz). Możesz też zlecić napisanie całego szablonu sklepu od zera, ma to jednak swoje konsekwencje takie jak koszt, czy konieczność stałego nadzoru nad spójnością.

Czytaj więcej...

Decydując się na oprogramowanie Comarch e-Sklep zobowiązujesz się przestrzegać warunków umowy abonamentowej na korzystanie z Comarch e-Sklep oraz Comarch ERP. Dodatkowo na czas wdrożenia obowiązuje Cię umowa, którą zawierasz z nami, a której przedmiotem jest usługa wdrożenia wybranego przez Ciebie rozwiązania e-commerce.

Czytaj więcej...

Jeśli brakuje Ci w e-Sklepie możliwości wyświetlania szczególnych danych z Twojego ERP jesteśmy w stanie napisać dla Ciebie rozwiązanie dedykowane zgodne z potrzebami Twojej Firmy

Czytaj więcej...

Potrzebujesz całościowego wdrożenia ERP i e-Sklepu? Jesteś we właściwym miejscu. Zajmujemy się zarówno wdrożeniami ERP jak i rozwiązaniami e-Commerce, więc możesz mieć pewność, że Twoją Firmą zaopiekują się doświadczeni wdrożeniowcy. Nie wahaj się i napisz do nas o wycenę wdrożenia zintegrowanego.

Czytaj więcej...

Przy niewielkich sklepach internetowych bazujących na Comarch ERP XT czy Comarch ERP Optima jest to możliwe. Musisz jednak mieć świadomość że taki układ może znacząco utrudnić przepływ informacji i w związku z tym opóźniać prace wdrożeniowe, a później ingerencje awaryjne i konserwację, dlatego raczej go nie polecamy.

Czytaj więcej...

W Profisoft wierzymy, że każdy powinien zajmować się tym, na czym zna się najlepiej dlatego... nie zajmujemy się pozycjonowaniem. Możemy zamiast tego z czystym sumieniem polecić usługi naszego wieloletniego partnera: Sunrise System

Czytaj więcej...

Przed rozpoczęciem wdrożenia staramy się w wyczerpujący sposób poinformować Cię o zakresie, kosztach i harmonogramie prac, jeśli jednak w trakcie prowadzonych działań uznasz, że potrzebujesz więcej pomocy z naszej strony, przygotujemy oddzielny projekt rozszerzonej współpracy. Co do zasady nie modyfikujemy i nie zmniejszamy zakresu pakietu wdrożenia, masz natomiast prawo rozwiązać umowę na zasadach w niej opisanych.

Czytaj więcej...

Zanim zaczniesz sprzedawać w Internecie musisz mieć wykupioną licencję na wybrany typ sklepu oraz ERP. Jeśli zamierzasz korzystać z usług operatorów płatności i integracji z przewoźnikami miej też przygotowane umowy z nimi. Przygotuj też treści, które chcesz zamieścić na stronie, projekty bannerów i zdjęcia produktów. Możesz skorzystać pliku z wytycznymi, który dostaniesz od nas przed przystąpieniem do prac - wdrożenie będzie dzięki temu znacznie szybsze.

Czytaj więcej...

Jest to czas przeznaczony na prace konfiguracyjne w Comarch e-Sklep/e-Sale i ERP, które wykonujesz samodzielnie przy wsparciu telefonicznym naszego specjalisty (na przykład ze względu na wykorzystanie danych bankowych, poufnych itp) oraz wsparcie merytoryczne w trakcie prac wdrożeniowych (uzupełnienie brakujących informacji).

Czytaj więcej...

Dokument zawiera wykaz treści, które należy przygotować przed rozpoczęciem wdrożenia w tym tekstów i grafik (z wskazaniami technicznymi) oraz ogólną, przygotowawczą, listę kontrolną.

Czytaj więcej...

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Góra