Loading...

Czym są konsultacje/usługi specjalistów?

Jest to czas przeznaczony na prace konfiguracyjne w Comarch e-Sklep/e-Sale i ERP, które wykonujesz samodzielnie przy wsparciu telefonicznym naszego specjalisty (na przykład ze względu na wykorzystanie danych bankowych, poufnych itp) oraz wsparcie merytoryczne w trakcie prac wdrożeniowych (uzupełnienie brakujących informacji).

Ilość godzin w pakietach została dostosowana do stopnia skomplikowania projektu, jednak w razie ich wyczerpania istnieje możliwość dokupienia dodatkowych pakietów lub pojedynczych godzin konsultacji.


Sklep internetowy Comarch ERP jest osadzony w chmurze Comarch i nie wymaga stałego działu IT nadzorującego poprawność działania. Za Automatyczne kopie zapasowe oraz nieprzerwane działanie odpowiada zespół administratorów Comarch. Proces uruchomienia i integracji sklepu z systemem ERP realizowany jest jednorazowo przez Certyfikowanego Partnera Comarch ERP lub może być wykonany samodzielnie w oparciu o obszerną dokumentację Comarch.

Czytaj więcej...

Decydując o wyglądzie e-sklepu możesz skorzystać w możliwości jakie daje darmowy, konfigurowalny szablon Topaz (lub nasz zmodyfikowany Profi-Topaz). Możesz też zlecić napisanie całego szablonu sklepu od zera, ma to jednak swoje konsekwencje takie jak koszt, czy konieczność stałego nadzoru nad spójnością.

Czytaj więcej...

Comarch e-Sklep działa najlepiej w oparciu o dane definiowane w systemie Comarch ERP. W takiej konfiguracji zapewniona jest spójność i stabilność środowiska przy zachowaniu pełnego przepływu i bezpieczeństwa danych magazynowych i transakcyjnych, Nie ma możliwości, żeby Comarch e-Sklep działał bez wsparcia jakiegokolwiek systemu ERP.

Czytaj więcej...

Sprzedając za pomocą narzędzi Comarch e-Commerce nie płacisz prowizji od sprzedaży, nie jest to jednak narzędzie bezpłatne. Na koszt prowadzenia sklepu internetowego składa się, prawdopodobnie ponoszona już przez Ciebie, opłata abonamentowa systemu ERP oraz abonament za usługę Comarch e-Sale lub Comarch e-Sklep.

Czytaj więcej...

Decydując się na oprogramowanie Comarch e-Sklep zobowiązujesz się przestrzegać warunków umowy abonamentowej na korzystanie z Comarch e-Sklep oraz Comarch ERP. Dodatkowo na czas wdrożenia obowiązuje Cię umowa, którą zawierasz z nami, a której przedmiotem jest usługa wdrożenia wybranego przez Ciebie rozwiązania e-commerce.

Czytaj więcej...

Jeśli brakuje Ci w e-Sklepie możliwości wyświetlania szczególnych danych z Twojego ERP jesteśmy w stanie napisać dla Ciebie rozwiązanie dedykowane zgodne z potrzebami Twojej Firmy

Czytaj więcej...

Mając Comarch e-Sklep możesz obsługiwać w nim także sprzedaż na Allegro, eBay lub Amazon - od wystawienia oferty przez obsługę zamówień po stworzenie szablonów ofert (dla Allegro). Służy do tego jedna z podstawowych funkcjonalności e-Sklepu.

Czytaj więcej...

Potrzebujesz całościowego wdrożenia ERP i e-Sklepu? Jesteś we właściwym miejscu. Zajmujemy się zarówno wdrożeniami ERP jak i rozwiązaniami e-Commerce, więc możesz mieć pewność, że Twoją Firmą zaopiekują się doświadczeni wdrożeniowcy. Nie wahaj się i napisz do nas o wycenę wdrożenia zintegrowanego.

Czytaj więcej...

Przy niewielkich sklepach internetowych bazujących na Comarch ERP XT czy Comarch ERP Optima jest to możliwe. Musisz jednak mieć świadomość że taki układ może znacząco utrudnić przepływ informacji i w związku z tym opóźniać prace wdrożeniowe, a później ingerencje awaryjne i konserwację, dlatego raczej go nie polecamy.

Czytaj więcej...

W Profisoft wierzymy, że każdy powinien zajmować się tym, na czym zna się najlepiej dlatego... nie zajmujemy się pozycjonowaniem. Możemy zamiast tego z czystym sumieniem polecić usługi naszego wieloletniego partnera: Sunrise System

Czytaj więcej...

Przed rozpoczęciem wdrożenia staramy się w wyczerpujący sposób poinformować Cię o zakresie, kosztach i harmonogramie prac, jeśli jednak w trakcie prowadzonych działań uznasz, że potrzebujesz więcej pomocy z naszej strony, przygotujemy oddzielny projekt rozszerzonej współpracy. Co do zasady nie modyfikujemy i nie zmniejszamy zakresu pakietu wdrożenia, masz natomiast prawo rozwiązać umowę na zasadach w niej opisanych.

Czytaj więcej...

Zanim zaczniesz sprzedawać w Internecie musisz mieć wykupioną licencję na wybrany typ sklepu oraz ERP. Jeśli zamierzasz korzystać z usług operatorów płatności i integracji z przewoźnikami miej też przygotowane umowy z nimi. Przygotuj też treści, które chcesz zamieścić na stronie, projekty bannerów i zdjęcia produktów. Możesz skorzystać pliku z wytycznymi, który dostaniesz od nas przed przystąpieniem do prac - wdrożenie będzie dzięki temu znacznie szybsze.

Czytaj więcej...

Nie, wykup wdrożenia nie jest obowiązkowy. Comarch e-Sklep możesz założyć samodzielnie w oparciu o dostępną dokumentację Comarch, jednak dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka pakietów wdrożeniowych w mniejszym lub większym stopniu odciążających Ciebie lub Twój dział IT

Czytaj więcej...

Nie, cenniki pakietów wdrożenia nie uwzględniają cen licencji. Są one traktowane niezależnie od kosztów oprogramowania, które chcesz wdrożyć.

Czytaj więcej...

Dokument zawiera wykaz treści, które należy przygotować przed rozpoczęciem wdrożenia w tym tekstów i grafik (z wskazaniami technicznymi) oraz ogólną, przygotowawczą, listę kontrolną.

Czytaj więcej...

Góra