Loading...

Dlaczego warto otworzyć sklep internetowy?

Jeszcze przed pandemią do Internetu dostęp miało ponad 90% gospodarstw w Polsce, a jednocześnie ponad 70% osób korzystało z możliwości zakupów online. Sklep internetowy to możliwy dostęp do ponad 29 mln potencjalnych klientów.

Jeśli posiadasz już sklep stacjonarny, pomyśl o sklepie internetowym jak o oddziale otwartym w każdym mieście i wsi, o każdej porze. Dzięki integracji z ERP zarządzasz całą ofertą, zamówieniami i kontrahentami w jednym systemie, a integracje z systemami aukcyjnymi i marketplace pozwalają Ci na znaczące poszerzenie grona klientów. Od obsługi różnych form wysyłki i przez płatności online po ułatwienia w pozycjonowaniu i uzyskiwaniu opinii – to wszystko masz w Comarch e-Sklep.

Sklep internetowy to będzie Twoja pierwsza działalność? Świetnie! Już niemal 70% internautów robi zakupy online i wskaźnik ten wciąż rośnie. Integracja z hurtowniami pozwala na sprzedaż towarów nawet bez konieczności składowania ich we własnych magazynach, a dostęp do marketplace typu Allegro czy Ebay pozwala przyciągnąć dużą grupę potencjalnych nabywców do Twojego sklepu. Musisz tylko podjąć decyzję.


Tagi:

Zastanów się, jaka forma sprzedaży najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby biznesowe. Czy zależy Ci bardziej na dotarciu do szerokiego grona klientów z popularnymi towarami, czy raczej wolisz budować społeczność wokół swoich własnych produktów czy marki. Do każdej z tych form sprzedaży lepsze będzie inne rozwiązanie.

Czytaj więcej...

Góra