Loading...

Czy lepiej wybrać sprzedaż przez marketplace czy sklep internetowy ?

Zastanów się, jaka forma sprzedaży najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby biznesowe. Czy zależy Ci bardziej na dotarciu do szerokiego grona klientów z popularnymi towarami, czy raczej wolisz budować społeczność wokół swoich własnych produktów czy marki. Do każdej z tych form sprzedaży lepsze będzie inne rozwiązanie.

Comarch e-Sale jest szczególnie polecany, jeśli chcesz handlować wyłącznie na platformach sprzedażowych bez zakładania własnego sklepu internetowego. E-Sale pozwala automatyczne wystawianie ofert na Allegro, Amazon, Ebay w oparciu o stany magazynowe  i cenniki, natomiast zamówienia i kontrahentów obsługiwani są poprzez centrum zarządzania w postaci Comarch ERP.

Comarch e-Sklep to system pozwalający na uruchomienie własnego sklepu internetowego w oparciu o Twój system ERP. Dzięki wielu wbudowanym funkcjom i automatyzacjom sprzedaż jest łatwa, a występowanie błędów ludzkich przy obsłudze zamówień znacznie ograniczona. Poza własnym sklepem internetowym swoje towary możesz wystawić także na Allegro, Amazon czy Ebay bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dzięki Comarch e-Sklep możesz sprzedawać zarówno w formacie B2C jak i B2B.


Tagi:

Jeszcze przed pandemią do Internetu dostęp miało ponad 90% gospodarstw w Polsce, a jednocześnie ponad 70% osób korzystało z możliwości zakupów online. Sklep internetowy to możliwy dostęp do ponad 29 mln potencjalnych klientów.

Czytaj więcej...

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Góra