Loading...

Czy w e-Sklepie można zdefiniować własny konfigurator towaru?

Konfigurator towaru w Comarch e-Sklep B2B można skonfigurować i uruchomić w oparciu o kartoteki produktowe przechowywane w Comarch ERP XL, wymaga to jednak:

  • posiadania Comarch e-Sklep B2B w wersji co najmniej 2020.3;
  • zainstalowania dodatku Comarch e-Sklep Sync w wersji co najmniej 2020.3 i włączenie go w panelu e-Sklepu;
  • odpowiedniego skonfigurowania towarów
  • zaimplementowania w usłudze Comarch e-Sklep Sync mechanizmu z obsługą kryteriów wyboru towaru;
  • zmodyfikowania standardowego szablonu Szafir (lub własnego szablonu wyglądu e-Sklepu), tak, by w przypadku towaru konfigurowalnego, wyświetlać opcje wyboru i odpowiednią cenę

Zalecamy wprowadzanie powyższych zmian pod ścisłym nadzorem Twojego Partnera Comarch lub bezpośrednie zlecenie Partnerowi takiego wdrożenia.


Tagi:

Sklep internetowy Comarch ERP jest osadzony w chmurze Comarch i nie wymaga stałego działu IT nadzorującego poprawność działania. Za Automatyczne kopie zapasowe oraz nieprzerwane działanie odpowiada zespół administratorów Comarch. Proces uruchomienia i integracji sklepu z systemem ERP realizowany jest jednorazowo przez Certyfikowanego Partnera Comarch ERP lub może być wykonany samodzielnie w oparciu o obszerną dokumentację Comarch.

Czytaj więcej...

Decydując o wyglądzie e-sklepu możesz skorzystać w możliwości jakie daje darmowy, konfigurowalny szablon Topaz (lub nasz zmodyfikowany Profi-Topaz). Możesz też zlecić napisanie całego szablonu sklepu od zera, ma to jednak swoje konsekwencje takie jak koszt, czy konieczność stałego nadzoru nad spójnością.

Czytaj więcej...

Comarch e-Sklep działa najlepiej w oparciu o dane definiowane w systemie Comarch ERP. W takiej konfiguracji zapewniona jest spójność i stabilność środowiska przy zachowaniu pełnego przepływu i bezpieczeństwa danych magazynowych i transakcyjnych, Nie ma możliwości, żeby Comarch e-Sklep działał bez wsparcia jakiegokolwiek systemu ERP.

Czytaj więcej...

Jako Certyfikowany Partner Comarch mamy kompetencje w obu tych dziedzinach. Możesz śmiało zlecić nam wdrożenie mając pewność, że zajmie się nim zgrany zespół doświadczony zarówno w prazy z ERP jak i e-Sklep.

Czytaj więcej...

Systemy Comarch ERP pozwalają na szeroką gamę integracji, jednak część z nich wymaga oprogramowania rozwiązań firm trzecich. Takim rozwiązaniem jest na przykład Baselinker, który pozwala na integrację systemów Comarch ERP z takimi serwisami e-commerce jak Shopper, Shoplo, Shopify czy WooCommerce.

Czytaj więcej...

Stawiasz pierwsze kroki w Internecie i martwi Cię ilość tematów do przemyślenia? Na szczęście odpowiedź na pytanie czy trzeba oddzielnie zakładać sklep i stronę www firmy jest prosta - nie trzeba. Dodając kilka podstron do struktury e-Sklepu łatwo przekażesz najważniejsze informacje o Twojej Firmie jego użytkownikom. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo zachowasz też spójność wizerunku i masz jedno miejsce mniej do logowania.

Czytaj więcej...

Przed rozpoczęciem wdrożenia staramy się w wyczerpujący sposób poinformować Cię o zakresie, kosztach i harmonogramie prac, jeśli jednak w trakcie prowadzonych działań uznasz, że potrzebujesz więcej pomocy z naszej strony, przygotujemy oddzielny projekt rozszerzonej współpracy. Co do zasady nie modyfikujemy i nie zmniejszamy zakresu pakietu wdrożenia, masz natomiast prawo rozwiązać umowę na zasadach w niej opisanych.

Czytaj więcej...

Licencję Comarch e-Sklep możesz zmienić już po uruchomieniu, jest to mechanizm niezależny, jednak drastyczne zmiany mogą nie współgrać z wprowadzonym już wdrożeniem.

Czytaj więcej...

Wersje demonstracyjne zarówno Comarch e-Sklep jak i Comarch ERP Optima aktywne są przez 30 dni. Comarch ERP XT możesz testować do 60 dni lub wystawienia 10 dokumentów. Comarch e-Sale i Comarch ERP-XL nie posiadają otwartej wersji demo.

Czytaj więcej...

Zanim zaczniesz sprzedawać w Internecie musisz mieć wykupioną licencję na wybrany typ sklepu oraz ERP. Jeśli zamierzasz korzystać z usług operatorów płatności i integracji z przewoźnikami miej też przygotowane umowy z nimi. Przygotuj też treści, które chcesz zamieścić na stronie, projekty bannerów i zdjęcia produktów. Możesz skorzystać pliku z wytycznymi, który dostaniesz od nas przed przystąpieniem do prac - wdrożenie będzie dzięki temu znacznie szybsze.

Czytaj więcej...

Wnioskując z Rozporządzenia Ministra Finansów z 28 grudnia 2021, sprzedając w sklepie internetowym nie trzeba mieć kasy fiskalnej jeśli kwota obrotu z tytułu sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych, w poprzednim roku obrotowym lub bieżącym roku podatkowym, nie przekroczyła 20 000 zł.

Czytaj więcej...

Tu mówimy wprost: tak. Comarch e-Sklep przeznaczony jest dla firm, małych lub większych, które chcą się rozwijać. Jeśli Twój pomysł na sklep to działalność nierejestrowa po godzinach, to niestety musimy odradzić Ci to rozwiązanie.

Czytaj więcej...

Dokument zawiera wykaz treści, które należy przygotować przed rozpoczęciem wdrożenia w tym tekstów i grafik (z wskazaniami technicznymi) oraz ogólną, przygotowawczą, listę kontrolną.

Czytaj więcej...

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia poprawnego i spersonalizowanego działania. Szczegółowe informacje o tym, w jaki sposób używane są pliki cookies, a także w jaki sposób można je zablokować lub usunąć, znajdziesz w polityce prywatności.

Góra